48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Wenancjusz Kujawiński
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu, Poznań 2008
wersja elektroniczna - poprawiona

W przedmiotowym opracowaniu przedstawiono jedną z propozycji próbującą uporządkować zbiór podstawowych pojęć pedagogicznych. Nie można jej zweryfikować empirycznie. Można ją przyjąć lub odrzucić. Stanowi jednak podstawę do dalszego doskonalenia typologii pojęć pedagogicznych, a co najważniejsze pozwala skutecznie komunikować się wszystkim szczeblom tworzącym państwową rolniczą organizację doradczą. Nie pozostaje też ona w sprzeczności z rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. "W sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych".

W zamierzeniu autora niniejsza elektroniczna, poprawiona wersja publikacji z 2007 roku ma przede wszystkim pomóc rozwijać kompetencje metodyczne doradcy rolniczego, a przez to przyczynić się do sprawniejszej realizacji jego podstawowych zadań zawodowych.

pobierz plik

Kontakt z autorem:
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu
61-659 Poznań, ul. Winogrady 63
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl