48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Dnia 13 grudnia 2019 roku w siedzibie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników XXVII edycji konkursu pn.: Najlepsze wydawnictwo wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego” oraz wręczenie nagród w konkursie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za osiągnięcia w zakresie wdrażania postępu w rolnictwie, rozwoju wsi i rynkach rolnych za 2018 rok.

Dyrektor Departamentu Doradztwa i Nauki w MRiRW Pan Piotr Łysoń rozpoczął spotkanie prezentacją wspomnień z dnia 13 grudnia 1981 roku. 38. rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego uczczono minutą ciszy.

XXVII edycja konkursu odbyła się pod patronatem honorowym Jana Krzysztofa Ardanowskiego, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Nagrody w konkursie ufundowało Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w postaci bonów pieniężnych, które wręczała Pani Monika Rzepecka, dyrektor generalna w MRiRW. Ponadto laureaci oraz uczestnicy konkursu otrzymali okolicznościowe statuetki oraz dyplomy, które wręczali: Pan Piotr Łysoń,  dyrektor Departamentu Doradztwa i Nauki w MRiRW oraz Pan Ireneusz Drozdowski, dyrektor Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

Do tegorocznej edycji konkursu, w kategorii najlepsze czasopismo periodyczne swoje uczestnictwo zgłosiło 16 redakcji WODR, natomiast w kategorii najlepsze wydawnictwo tematyczne zgłoszono 13 tytułów publikacji.

Kończąc pierwszą część spotkania dyrektor Centrum Doradztwa Rolniczego Pan Ireneusz Drozdowski podsumował XXVII edycję konkursu,  dziękując nagrodzonym za trud oraz zaangażowanie włożone w dorobek publicystyczny.

Organizowany przez poznański oddział Centrum Doradztwa Rolniczego konkurs, od szeregu lat cieszy się dużym zainteresowaniem redakcji czasopism ośrodków doradztwa rolniczego. Konkurs jako forma współzawodnictwa wydawców przyczynia się niewątpliwie do podwyższania poziomu merytorycznego i edytorskiego wydawanych czasopism i wydawnictw tematycznych.

W drugiej części spotkania odbyło się wręczenie nagród w konkursie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za osiągnięcia w zakresie wdrażania postępu w rolnictwie, rozwoju wsi i rynkach rolnych za 2018 rok.

Monika Rzepecka, dyrektor generalna w MRiRW na koniec uroczystości pogratulowała laureatom nagród i wyróżnień oraz życzyła dalszych osiągnięć.

Zespołom Redakcyjnym nagrodzonych i wyróżnionych czasopism oraz publikacji tematycznych ośrodków doradztwa rolniczego, a także Zespołom Badawczym instytutów branżowych składamy gratulacje


Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl