48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Planowany termin otwarcia kolejnej edycji – PAŹDZIERNIK 2020 (zależy od warunków sanitarnych)

Adresaci studiów

Ofertę kierujemy do absolwentów studiów wyższych (licencjat, inżynierskie, magisterskie) wszystkich kierunków studiów. Ukończenie ww. studiów podyplomowych pozwoli na spełnienie kryterium wykształcenia wymaganego do uzyskania uprawnień eksperta przyrodniczego na potrzeby działania rolno-środowiskowo-klimatycznego.

 

Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego (PUSB) rozpoczyna w dniu 24 października 2020 o godzinie 10.00 (sobota) XI edycję studiów podyplomowych ROLNICTWO-OGRODNICTWO. Zajęcia będą się odbywały w systemie mieszanym, tzn. około 50% zajęć w trybie kontaktowym, a pozostała część zajęć w terenie lub w formie pracy domowej. Zajęcia kontaktowe będą prowadzone w soboty w obiektach Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99, z zachowaniem WSZYSTKICH wymogów sanitarnych (maseczki, dezynfekcja rąk, zachowanie odległości w sali dydaktycznej)

Zgodnie z umową szkoleniową koszt studiów wynosi 3600 zł – dwa semestry, płatne przelewem na konto PUSB w Skierniewicach, szczegóły przekazane zostaną na I zjeździe (istnieje możliwość wpłat ratami). Ze względu na ograniczoną Liczbę miejsc  w Grupie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa mailem do 29 września 2020. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące studiów podyplomowych zamieszczane będą na stronie internetowej (harmonogram zjazdów, plany zajęć, i in.).

W Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie istnieje możliwość zakwaterowania, wg indywidualnych zgłoszeń tel.: - 22 729 66 34-38; 22 125 62 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik Studiów Podyplomowych Prof. dr hab. Andrzej Radecki

Zajęcia zaplanowane na 21-22 marca 2020 realizowane będą w trybie kształcenia „na odległość” w sposób następujący:

  • Ochrona zagrożonych gatunków….”: uczestnicy otrzymają materiały dydaktyczne do opanowania. Potwierdzenie zapoznania się z materiałami zostanie dokonane tradycyjnie, a sprawdzenie wiedzy nastąpi w czasie egzaminu końcowego.

  • Rolnictwo - ogrodnictwo”: uczestnicy otrzymają materiały z zajęć niedzielnych i dużą część materiału sobotniego. Potwierdzenie zapoznania się nastąpi w tradycyjny sposób w czasie kwietniowych zajęć terenowych. Uzupełnienie wykładu prof. A. Radeckiego odbędzie się również w czasie tych zajęć. Sprawdzenie opanowania materiału w czasie egzaminu końcowego.

  • Agrotronika”: Rozpoczęcie studiów (sobota) odbędzie się elektronicznie czyli wysłanie e-maila lub sms. Zajęcia merytoryczne odbędą się zgodnie z nowym harmonogramem ustalonym zależnie od sytuacji epidemiologicznej. Kierownik Studiów Andrzej Radecki (603 648 471)

W związku z zaleceniami dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, informuję że zajęcia planowane na 21 i 22 marca 2020 zostaną zrealizowane w inny sposób lub w innym terminie, tak aby ustalone terminy zajęć praktycznych, terenowych i zakończenia dwu studiów ( PTAKI i OGRODNICTWO) zostały dotrzymane. Szczegóły odmienne dla każdego z trzech studiów (PTAKI, OGRODNICTWO, AGROTRONIKA) zostaną przesłane do 19 marca 2020. W dniach 21 i 22 marca 2020 zajęć kameralnych w CDR – Brwinów nie będzie. A. Radecki (603 648 471)

– planowany termin otwarcia marzec 2020

Organizator: Państwowa Uczelnia im Stefana Batorego Kolegium Medyczno-Przyrodniczo-Techniczne

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, a także trudną do określenia sytuację jesienią 2020 roku ZAWIESZAMY prace z uruchomieniem trzysemestralnych studiów podyplomowych dla nauczycieli szkół rolniczych z Agrotroniki

Kontakt do organizacji studiów:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uprzejmie zapraszamy na I zjazd Studiów Podyplomowych pt.: OCHRONA ZAGROŻONYCH GATUNKÓW PTAKÓW I SIEDLISK PRZYRODNICZYCH W DZIAŁANIU ROLNO-ŚRODOWISKOWO-KLIMATYCZNYM, OCENY ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO organizowanych przez Państwową Uczelnię im. Stefana Batorego, który odbędzie się w dniach 07-08 GRUDNIA 2019. w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99.

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl