48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Zajęcia zaplanowane na 21-22 marca 2020 realizowane będą w trybie kształcenia „na odległość” w sposób następujący:

  • Ochrona zagrożonych gatunków….”: uczestnicy otrzymają materiały dydaktyczne do opanowania. Potwierdzenie zapoznania się z materiałami zostanie dokonane tradycyjnie, a sprawdzenie wiedzy nastąpi w czasie egzaminu końcowego.

  • Rolnictwo - ogrodnictwo”: uczestnicy otrzymają materiały z zajęć niedzielnych i dużą część materiału sobotniego. Potwierdzenie zapoznania się nastąpi w tradycyjny sposób w czasie kwietniowych zajęć terenowych. Uzupełnienie wykładu prof. A. Radeckiego odbędzie się również w czasie tych zajęć. Sprawdzenie opanowania materiału w czasie egzaminu końcowego.

  • Agrotronika”: Rozpoczęcie studiów (sobota) odbędzie się elektronicznie czyli wysłanie e-maila lub sms. Zajęcia merytoryczne odbędą się zgodnie z nowym harmonogramem ustalonym zależnie od sytuacji epidemiologicznej. Kierownik Studiów Andrzej Radecki (603 648 471)

W związku z zaleceniami dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, informuję że zajęcia planowane na 21 i 22 marca 2020 zostaną zrealizowane w inny sposób lub w innym terminie, tak aby ustalone terminy zajęć praktycznych, terenowych i zakończenia dwu studiów ( PTAKI i OGRODNICTWO) zostały dotrzymane. Szczegóły odmienne dla każdego z trzech studiów (PTAKI, OGRODNICTWO, AGROTRONIKA) zostaną przesłane do 19 marca 2020. W dniach 21 i 22 marca 2020 zajęć kameralnych w CDR – Brwinów nie będzie. A. Radecki (603 648 471)

– planowany termin otwarcia marzec 2020

Organizator: Państwowa Uczelnia im Stefana Batorego Kolegium Medyczno-Przyrodniczo-Techniczne

Uprzejmie zapraszamy na  I zjazd Studiów Podyplomowych z zakresu AGROTRONIKA organizowanych przez Państwową Uczelnię im. Stefana Batorego  (PUSB), który odbędzie się w dniach 21 – 22 marca 2020 roku. w obiektach Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99.

Porządek I zjazdu

21.03.20 r.

     10.00 - 17.00  zajęcia dydaktyczne

22.03.20 r.

      8.30 – 15.35 zajęcia dydaktyczne

Podczas I lub II zjazdu należy dostarczyć do wglądu: dyplom ukończenia studiów oraz prawo jazdy uprawniające do kierowania ciągnikiem rolniczym.

W Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie istnieje możliwość zakwaterowania, wg indywidualnych zgłoszeń tel.: - 22 729 66 34-38; 22 125 62 00

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące organizacji studiów podyplomowych zamieszczane będą na stronie internetowej (harmonogram zjazdów, plany zajęć, i in.) oraz zostaną omówione na I zjezdzie

www.cdr.gov.pl/doskonalenie zawodowe/studia-podyplomowe

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik Studiów Podyplomowych

Prof. dr hab. Andrzej Radecki

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa  w studiach do dnia 29 lutego 2020 na ww. adresy elektroniczne.

 Kontakt do organizacji studiów:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uprzejmie zapraszamy na I zjazd Studiów Podyplomowych pt.: OCHRONA ZAGROŻONYCH GATUNKÓW PTAKÓW I SIEDLISK PRZYRODNICZYCH W DZIAŁANIU ROLNO-ŚRODOWISKOWO-KLIMATYCZNYM, OCENY ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO organizowanych przez Państwową Uczelnię im. Stefana Batorego, który odbędzie się w dniach 07-08 GRUDNIA 2019. w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99.

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl