48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) w Skierniewicach zaprasza na studia podyplomowe Zarządzanie oświatą w szkołach i placówkach rolniczych. Celem studiów jest przygotowanie kadry dydaktycznej szkół i placówek rolniczych do podwyższenia i uzupełnienia kwalifikacji, kompetencji zawodowych w zakresie zarządzania jednostkami edukacyjnymi oraz praktycznego i teoretycznego kształcenia rolniczego.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) Wydział Nauk Przyrodniczych i Technicznych w Skierniewicach zaprasza na studia podyplomowe Żywienie człowieka z elementami gastronomii i dietetyki. Celem studiów jest przygotowanie nauczycieli do nauczania przedmiotów w zakresie żywienia człowieka i gastronomii w szkołach ponadpodstawowych podległych MRiRW oraz samorządowych. Studia są skierowane do absolwentów szkół wyższych (magistrów, inżynierów, licencjatów) oraz do pracowników przedsiębiorstw gastronomicznych, turystycznych, hotelarskich, nauczycieli prowadzących zajęcia z dietetyki i żywienia człowieka, a także do pracowników zakładów opieki zdrowotnej, jednostek organizacyjnych pomocy społecznej oraz wszystkich zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji  z dietetyki, żywienia człowieka i nowoczesnej gastronomii.

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) Wydział Nauk Przyrodniczych i Technicznych w Skierniewicach zaprasza na kolejną edycję studiów podyplomowych Ochrona zagrożonych gatunków ptaków i siedlisk przyrodniczych w  działaniu rolno-środowiskowo-klimatycznym, oceny oddziaływania na środowisko.

Adresaci studiów

Ofertę kierujemy do absolwentów studiów wyższych (licencjat, inżynierskie, magisterskie) wszystkich kierunków studiów. Ukończenie ww. studiów podyplomowych pozwoli na spełnienie kryterium wykształcenia wymaganego do uzyskania uprawnień eksperta przyrodniczego na potrzeby działania rolno-środowiskowo-klimatycznego.

 

Uprzejmie zapraszamy na I zjazd Studiów Podyplomowych z zakresu ROLNICTWO – OGRODNICTWO organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Skierniewicach, który odbędzie się w dniach 29-30 września 2018. w obiektach Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99.
Porządek I zjazdu
29.09.18 r. - 12.00 - 17.00 zajęcia dydaktyczne
30.09.18 r. - 08.30 - 15.35 zajęcia dydaktyczne
Zgodnie z umową szkoleniową koszt studiów wynosi 3600 zł – dwa semestry, płatne przelewem na konto PWSZ w Skierniewicach, szczegóły przekazane zostaną na I zjeździe (istnieje możliwość wpłat ratami).
Podczas I lub II zjazdu należy dostarczyć do wglądu: dyplom ukończenia studiów i dowód osobisty celem potwierdzenia zgodności z oryginałem .
W Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie istnieje możliwość zakwaterowania, wg indywidualnych zgłoszeń tel.: - 22 729 66 34-38; 22 125 62 00
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące studiów podyplomowych zamieszczane będą na naszej stronie internetowej (harmonogram zjazdów, plany zajęć, mapki dojazdu i in.).

www.cdr.gov.pl/doskonalenie zawodowe/studia-podyplomowe
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownik Studiów Podyplomowych
Prof. dr hab. Andrzej Radecki

 

Uprzejmie zapraszamy na I zjazd Studiów Podyplomowych z zakresu OCHRONA ZAGROŻONYCH GATUNKÓW PTAKÓW I SIEDLISK PRZYRODNICZYCH W DZIAŁANIU ROLNO-ŚRODOWISKOWO-KLIMATYCZNYM, OCENY ODDZIAŁYWANIA NA ŚRODOWISKO, który odbędzie się w dniach 21-22 października 2017 r. w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ul. Pszczelińska 99. Organizator: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) Wydział Nauk Przyrodniczych i Technicznych w Skierniewicach.

Organizacja studiów:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 696 41 01 91
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel. 691 110 125

Organizatorzy: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa (PWSZ) Wydział Nauk Przyrodniczych i Technicznych w Skierniewicach przy współpracy z Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej (KCER) w Brwinowie.
Kierownik Studiów - prof. zw. dr hab. Andrzej Radecki - Dyrektor Instytutu Nauk Przyrodniczych

Charakterystyka studiów:
Ofertę kierujemy do absolwentów studiów wyższych (licencjat, inżynierskie, magisterskie) wszystkich kierunków studiów. Ukończenie ww. studiów podyplomowych pozwoli na spełnienie kryterium wykształcenia wymaganego do uzyskania uprawnień eksperta przyrodniczego na potrzeby działania RŚK.
Wiedza przekazywana będzie na wykładach, ćwiczeniach i zajęciach terenowych przez doświadczonych nauczycieli akademickich, pracowników resortu rolnictwa oraz praktyków.

KOMUNIKAT
Absolwentów studiów podyplomowych z zakresu Rolnictwo-Ogrodnictwo zapraszamy po odbiór świadectw do siedziby Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, pokój 17.
- osobiście lub przez osobę upoważnioną, - termin i godzinę odbioru należy uzgodnić w rozmowie telefonicznej,
- pocztą, po uprzednim mailowym wskazaniu adresu dostarczenia świadectwa.
mgr inż. Grażyna Bulińska       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - 696 41 01 91, 22 729 66 34 do 38 wew.175
mgr Maria Majszyk                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - 691 110 125, 22 729 66 34 do 38 wew.175

Przypominamy o opłacie za wydanie świadectwa w wysokości 30 złotych, którą należy wpłacić na konto uczelni.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach, Batorego 64 C, 96 -100 Skierniewice
PKO BP 08 1020 3352 0000 1802 0166 3681

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl