48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

NABÓR ZAKOŃCZONY Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu w dniach 19 i 20 stycznia 2021r. (wtorek/środa) w godz. 10.00-14.30 zaprasza na webinarium nt.: Przygotowanie dokumentów aplikacyjnych i rozliczeniowych w ramach PROW 2014-2020 – aktualne nabory. W związku z aktualnym naborem wniosków w ramach operacji typu Poddziałanie 4.1.3 Modernizacja gospodarstw rolnych – w obszarze nawadniania oraz bieżącą obsługą wniosków o przyznanie pomocy i płatności omówione zostaną między innymi następujące zagadnienia dotyczące:

  • przygotowania dokumentów aplikacyjnych, wymaganych załączników oraz pozwoleń i decyzji potrzebnych do realizacji operacji w ramach planowanych projektów,
  • najczęściej pojawiających się braków i uchybień w przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych i rozliczeniowych oraz wymaganych załącznikach.

Szkolenie skierowane jest do doradców zatrudnionych w państwowych i prywatnych jednostkach doradczych i będzie przeprowadzone przez przedstawicieli Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR.

Karty zgłoszenia uczestnictwa na załączonym formularzu należy przesłać do dnia 15.01.2021 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na platformie szkoleniowej o zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Po przesłaniu karty zgłoszenia każdy zakwalifikowany doradca otrzyma na pocztę elektroniczną link do szkolenia.

Szkolenie dla doradców zatrudnionych w państwowych jednostkach doradczych jest bezpłatne.

Dla pozostałych osób koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 35 zł brutto.

 

Opiekę merytoryczną sprawuje:
Oskar Wysocki - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opiekę organizacyjną sprawuje
Małgorzata Kossowska-Górecka - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
 - NABÓR ZAKOŃCZONY  
 - Program szkolenia

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl