48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA!

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu w dniu 2 grudnia 2020 roku zaprasza na konferencję w formie webinarium pn. Racjonalne gospodarowanie zasobami naturalnymi w rolnictwie.

Głównym celem wydarzenia jest przekazanie wiedzy i informacji na temat racjonalnego gospodarowania zasobami naturalnymi w produkcji rolniczej, w tym m.in. sposoby ograniczenia emisji zanieczyszczeń pochodzenia rolniczego do wód oraz powietrza, racjonalne nawożenie oraz zrównoważone gospodarowanie glebą, wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w gospodarstwie rolnym czy ochrona różnorodności biologicznej na terenach rolniczych.

  Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli nauki, doradztwa rolniczego, instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, rolników, pracowników administracji rządowej, przedsiębiorców sektora rolno-spożywczego, przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną ilość osób w systemie webinarium o zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia uczestnictwa należy przesłać/rejestrować do dnia 27 listopada 2020r. pod adresem (rejestracja zakończona)

Po przesłaniu karty zgłoszenia każdy zakwalifikowany uczestnik otrzyma na pocztę elektroniczną link do szkolenia i hasło.

Osoba do kontaktu w sprawach merytorycznych: Mateusz Sękowski tel. 500 433 867, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Harmonogram

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl