48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

 

Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu w dniu 28.10.2020 roku zaprasza na webinarium pn. „Praktyczne aspekty wdrażania osiągnięć naukowych w produkcji zwierzęcej”. Tematyka webinarium wpisuje się w główne priorytety Wspólnej Polityki Rolnej, która skupia się na poprawie konkurencyjności produkcji rolnej, wzmocnieniu pozycji rolnika, zarządzaniu ryzykiem w produkcji zwierzęcej oraz wspieraniu transferu wiedzy w rolnictwie. NABÓR ZAKOŃCZONY!

Celem operacji jest tworzenie sieci kontaktów i wymiany wiedzy fachowej pomiędzy przedstawicielami nauki, rolnikami, doradcami w zakresie wdrażania innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich, poprzez upowszechnianie wyników badań i innowacyjnych rozwiązań w rolnictwie oraz promocja żywności. Podczas webinarium prezentowane będą wyniki badań naukowych prowadzonych przez Instytuty Naukowe.

Uczestnikami webinarium rolnicy, doradcy, przedstawiciele nauki, administracja rządowa i samorządowa, instytucje pracujące na rzecz rolnictwa.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną ilość osób w systemie webinarium o zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać na załączonym formularzu do 26 października na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Po przesłaniu karty zgłoszenia każdy zakwalifikowany uczestnik otrzyma na pocztę elektroniczną link do szkolenia i hasło.

Osoba do kontaktu w sprawach merytorycznych:
Katarzyna Cieślakowska, tel. : 48 365 69 36, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

1. Harmonogram

2. Karta zgłoszenia

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl