48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie organizuje szkolenie e-learningowe pn. „Ekologiczna uprawa cebulowatych - podstawowe zasady”. Szkolenie odbędzie się w terminie 1 - 12 czerwca 2020 r. na platformie e-learnigowej CDR w Brwinowie. Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do specjalistów i doradców zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego. Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji doradców z zakresu ekologicznej uprawy warzyw cebulowatych.

Szkolenie składa się z pięciu modułów szkoleniowych:

  1. Zapewnienie odpowiednich warunków klimatycznych i glebowych, przygotowanie stanowiska
  2. Materiał siewny i nasadzeniowy oraz metody uprawy
  3. Nawożenie
  4. Ochrona roślin – środki profilaktyczne i interwencyjne
  5. Stosowanie zabiegów pielęgnacyjnych, zbiór i przechowywanie

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest pozytywny wynik testu zaliczeniowego - co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi (przewidziane są trzy podejścia do testu). Test będzie dostępny przez cały czas trwania szkolenia tj. od 1 – 12 czerwca 2020r.

Rekrutacja na szkolenie jest prowadzona w sposób ciągły od dnia 25 maja 2020 r. (także w trakcie trwania szkolenia) do dnia 5.06.2020 r.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać wyłącznie mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie udziału wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu. O terminie udostępnienia szkolenia poszczególnym osobom będzie decydować dopełnienie formalności związanych ze zgłoszeniem.

Osoby do kontaktu:

Do pobrania:

Zapraszamy!

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl