48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie e-learningowe pn. „Uwarunkowania formalno - prawne sprzedaży produktów rolno-spożywczych na małą skalę”. Szkolenie odbędzie się w terminie od 08.06.2020 r. do 29.06.2020 r. na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.pl. Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego.

Celem szkolenia jest podniesienie kompetencji doradców z zakresu uwarunkowań formalno-prawnych prowadzenia produkcji i dystrybucji produktów rolno-spożywczych na małą skalę. Uczestnik szkolenia nabędzie wiedzę i umiejętności w zakresie uruchomienia i prowadzenia działalności wytwarzania i sprzedaży żywności bezpośrednio z gospodarstwa.

Szkolenie składa się z trzech modułów szkoleniowych:

  • Co, gdzie i komu sprzedawać? Formy sprzedaży produktów rolnych w kontekście przepisów prawnych.
  • Współzależne obowiązki? Aspekty prawa żywnościowego i podatkowego.
  • Jak sprzedawać? Przykłady organizacji kanałów dystrybucji.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest pozytywny wynik testu zaliczeniowego - co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi.

Rekrutacja na szkolenie jest prowadzona w sposób ciągły od dnia 01.06.2020 (także w trakcie szkolenia) do dnia 19.06.2020 r.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa prosimy przesłać wyłącznie mailem (skan lub zdjęcie) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Udział w szkoleniu dla doradców z ośrodków doradztwa rolniczego jest bezpłatny.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie udziału wraz z indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcją logowania. O terminie udostępnienia szkolenia poszczególnym osobom będzie decydować dopełnienie formalności związanych ze zgłoszeniem.

Osoby do kontaktu:

- w sprawach merytorycznych:
   Klaudia Kieljan, Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach organizacji i rekrutacji:
   Dorota Migocka - Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach technicznych i dostępności do platformy e-learningowej:
   Bartłomiej Mitka – Zespół Promocji i Wydawnictw, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   Krzysztof Kucia – Zespół Promocji i Wydawnictw, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   Łukasz Obrzut – Administrator Systemu Teleinformatycznego, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Zapraszamy!

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl