48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniu 12 grudnia 2019 r. szkolenie pt. Produkty lokalne w krótkich łańcuchach dostaw. Szkolenie adresowane jest w szczególności do rolników, mieszkańców obszarów wiejskich, LGD, nauczycieli szkół rolniczych, studentów, pracowników JST, a także innych osób zaangażowanych we wdrażanie inicjatyw na rzecz rozwoju obszarów wiejskich.

Celem szkolenia jest podniesienie poziomu wiedzy z zakresu rozwoju krótkich łańcuchów dostaw żywności i lokalnych systemów żywnościowych oraz tworzenia marki produktu lokalnego i produkcji żywności wysokiej jakości. Jako przykłady zaprezentowane zostaną inicjatywy funkcjonujące na obszarze województwa małopolskiego: Targ Pietruszkowy, Kooperatywa Lanckorońska i Kluby Zakupowe Kokoszyk, Wawelska Kooperatywa Spożywcza, Marka lokalna Dolina Karpia.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie, ul. Meiselsa 1 w godzinach 13.30 - 18.00. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W razie potrzeby można zarezerwować nocleg  w cenie 70 zł/osoba/noc.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie wypełnionych Kart zgłoszenia uczestnictwa do dnia 9 grudnia 2019 roku mailem (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod nr fax: 12 424 05 05 lub pocztą tradycyjną na adres CDR O/Kraków, ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków.

Osoby do kontaktu:

- w sprawach organizacji i rekrutacji:
Maria Szaszkiewicz - Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego, 
tel. 12 424 05 54; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawach merytorycznych szkolenia:
Klaudia Kieljan - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich, 
tel. 12 424 05 13; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W załączeniu:

- Harmonogram szkolenia

- Karta zgłoszenia uczestnictwa

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl