48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza osoby zainteresowane nabyciem uprawnień, jako doradca do obsługi aplikacji eWniosekPlus, na szkolenie podstawowe na temat: „Zasady przyznawania płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego, płatności ONW, płatności rolno-środowiskowo-klimatycznej PROW 2014-2020 oraz PS WPR 2023-2027, płatności ekologicznej (PROW 2014-2020) oraz PS WPR 2023-2027 oraz wsparcia w zakresie ekoschematów na rok 2023”.

Szkolenie składa się z trzech części:

  1. Szkolenie teoretyczne z zasad ubiegana się o przyznanie płatności (dwudniowe webinarium na platformie MS Teams),
  2. Warsztaty w zakresie obsługi aplikacji eWniosekPlus (jednodniowe warsztaty w formie webinarium na platformie MS Teams lub w formie stacjonarnej w CDR w Brwinowie),
  3. Egzamin (w formie zdalnej na platformie ClickMeeting).

Zasady zaliczenia szkolenia

Uczestnik szkolenia jest zobowiązany do uczestniczenia w 80% godzin zajęć dydaktycznych i w 80% godzin zajęć warsztatowych oraz zdania egzaminu on-line. Zaliczenie szkolenia w formie webinarium odbywa się na podstawie historii logowania potwierdzającej min. 80% obecności (jw.) oraz listy obecności. Zaliczenie warsztatów stacjonarnych na podstawie listy obecności.

Harmonogram szkoleń

Szkolenie teoretyczne i warsztaty

Termin

Forma warsztatów

Organizator warsztatów

szkolenie teoretyczne

warsztaty

21-22.03.2023

23.03.2023

stacjonarne (35 miejsc)

CDR Brwinów

24.03.2023

webinarium (60 miejsc)

CDR Brwinów

24.03.2023

webinarium (60 miejsc)

O/Poznań

27.03.2023

webinarium (60 miejsc)

O/Kraków

Liczba osób na każdy termin szkolenia jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania szkoleniami zostaną uruchomione dodatkowe terminy.

 

Egzamin on-line na platformie ClickMeeting

29 marca 2023r. dla wszystkich grup, godzina egzaminu oraz link zostaną przesłane w oddzielnym mailu na indywidualny adres każdego uczestnika podany w systemie eCDR.

Ważne: Do egzaminu może przystąpić tylko i wyłącznie osoba, która uczestniczyła w szkoleniu teoretycznym i w warsztatach w zakresie obsługi aplikacji eWniosekPlus.

Koszty szkolenia on-line

Bezpłatne – dla osób zatrudnionych w państwowych jednostkach doradztwa rolniczego

100 zł brutto – dla pozostałych

 

Koszty szkolenia z warsztatem stacjonarnym

Pakiet A / Pakiet A bez mięs: 50 zł brutto – dla osób zatrudnionych w państwowych jednostkach doradztwa rolniczego (wyżywienie)

Pakiet B / Pakiet B bez mięs: 150 zł brutto – dla pozostałych (koszt warsztatów plus wyżywienie)

UWAGA: każdy z pakietów jest dostępny w wersji mięsnej i bezmięsnej. Osoby preferujące dietę bezmięsną prosimy o zaznaczenie tego wyboru w systemie.

 

Informacje na temat nr konta i wpłat za szkolenia będą przesłane w osobnej wiadomości na indywidualny adres e-mail wskazany w systemie eCDR.

Zapisy na szkolenie

Osoby zatrudnione w WODR w celu zapisu na szkolenie powinny skontaktować się z koordynatorami w swojej jednostce.

Pozostali uczestnicy poprzez indywidualne konta użytkownika systemu e-CDR (https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/).

Wszyscy uczestnicy szkolenia muszą posiadać konto użytkownika w systemie eCDR. Osoby bez kont proszone są o ich założenie. https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/

Zapisanie na szkolenie jest wstępną rezerwacją miejsca i nie jest równoznaczne z kwalifikacją na szkolenie. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma z systemu wiadomość o zmianie w zapisie na szkolenie, a link z dostępem zostanie przesłany najpóźniej na dzień przed szkoleniem w osobnej wiadomości.

Kontakt w sprawie rekrutacji:
CDR Brwinów:          Justyna Zdunek          tel. 22 125 62 07        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt w sprawach merytorycznych:
Łukasz Laskowski:     tel. 22 125 62 71        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Barbara Grygo:           tel. 22 125 62 24        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl