48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Szanowni Państwo
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie wraz ze Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Instytutem Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej - Państwowym Instytutem Badawczym w Warszawie zapraszają w dniu 30 marca 2023 r. na ogólnopolską konferencję pt. „Tworzenie rozwiązań systemowych wzmacniających transfer wiedzy i innowacji pomiędzy doradztwem rolniczym a uczelniami”. Powyższe wydarzenie odbędzie się w Auli Kryształowej SGGW przy ulicy Nowoursynowskiej 166 w Warszawie.

Konferencja jest organizowana w ramach operacji KSOW/SIR pt. „Rozwój AKIS poprzez wzmocnienie współpracy pomiędzy publicznym doradztwem rolniczym i uczelniami”.

Celem konferencji jest m.in. zaprezentowanie wyników badań na temat stanu współpracy jednostek doradztwa rolniczego z uczelniami kształcącymi w zawodach rolniczych oraz oceny obecnego funkcjonowania Systemu Wiedzy i Innowacji w Rolnictwie (AKIS). Badania ankietowe i fokusowe były prowadzone na zlecenie CDR w Brwinowie, w 2022 roku, w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego oraz publicznych uczelniach o profilu rolniczym.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną również dobre praktyki i przykłady dotychczasowej współpracy nauki z praktyką, zarówno przez przedstawicieli doradztwa rolniczego, jak i uczelni wyższych.

Mając na uwadze nowe wyzwania, które stoją przed polskim rolnictwem w świetle perspektywy finansowej WPR na lata 2023-2027 oraz dalszy rozwój systemu transferu wiedzy i innowacji w rolnictwie, serdecznie wszystkich Państwa, którym bliska jest tematyka AKIS do udziału w tym wydarzeniu. Liczmy również na aktywny Państwa udział w zaplanowanych dyskusjach podczas konferencji i zaprezentowanie swoich doświadczeń i spostrzeżeń w zakresie współpracy doradztwa z nauką.

Potwierdzenie uczestnictwa w konferencji prosimy przesłać do dnia 24 marca br. przez formularz zgłoszeniowy

Osobami do kontaktu w sprawie konferencji są:

Pani Małgorzata Sztoldman Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (22) 125 62 16
Pani Paulina Łukawska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (22) 125 62 15

 

Formularz zgłoszeniowy

Zaproszenie na konferencję jpg 414 KB

Program konferencji jpg 317 KB


Konferencja jest realizowana w ramach operacji własnej wpisanej do Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2022-2023
w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich, współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej
w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2023.03.30 konf doradztwo logotypy

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl