48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na drugie szkolenie z wyjazdem studyjnym pt. Nowoczesna produkcja mleka. Szkolenie realizowane jest w ramach operacji własnej wpisanej do Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2022-2023 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich, współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Na szkolenie zapraszamy doradców, rolników, przedstawicieli nauki, przedstawicieli organizacji pozarządowych, uczniów i studentów szkół rolniczych oraz wszystkich zainteresowanych ww. tematyką. Ze względu na podobną tematykę szkolenia zorganizowanego w grudniu 2022 roku w Kosowie Lackim bardzo prosimy, aby na szkolenie nie zapisywały się osoby uczestniczące w szkoleniu grudniowym.

Szkolenie odbędzie się w terminie 20-21 lutego 2023 r.

Miejsce szkolenia: Małopolska okolice Wadowic - o dokładnym miejscu szkolenia poinformujemy po przeprowadzeniu procedur zamówień publicznych.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z nowościami związanymi z hodowlą bydła mlecznego i odpowiedź na pytanie w jakim kierunku zmierza produkcja mleka w powiązaniu z wyzwaniami PS WPR 2023-2027. Główne zagadnienia jakie będą poruszane na szkoleniu to: dobrostan krów mlecznych, żywienie ograniczające emisję metanu, zarządzanie stadem krów mlecznych.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu na szkolenie będzie decydować kolejność zgłoszeń. Szkolenie jest bezpłatne. Uczestnicy pokrywają tylko koszt dojazdu do miejsca szkolenia. Transport uczestników z miejsca wykładów do gospodarstw zapewnia Organizator.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez system eCDR. Każda osoba, aby zapisać się na szkolenie najpierw musi posiadać konto w ww. systemie.

Zapisy są dostępne pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/

Nabór na szkolenie trwa do 10 lutego 2023 r.

Harmonogram szkolenia w załączeniu. POBIERZ pdf 332 KB

Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych:
Barbara Grygo, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 125 62 24

w sprawach organizacyjnych:
Anna Korczykowska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 125 62 96

Zapraszamy serdecznie.

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl