48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na szkolenie on-line pn. „Zmiany w ustawie o Systemie Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt. Szkolenie odbędzie się 2 lutego 2023 r. w godzinach 10.00-14.00 na platformie szkoleniowej MS Teams.

Tematyka szkolenia:

  • Ogólne informacje na temat zmiany ustawy o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt.
  • Szczegółowe informacje na temat prowadzenia bazy koniowatych oraz sposobach składania zgłoszeń przez posiadaczy i właścicieli koniowatych.
  • Nowe gatunki – koniowate, jeleniowate, wielbłądowate, drób.
  • Sposoby składania zgłoszeń – system a forma papierowa.
  • Obsługa zgłoszeń w portalu IRZplus.
  • Obowiązki posiadaczy zwierząt wynikające z zapisów ustawy o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt– odpowiedzi na pytania doradców/rolników.

Wykładowcami na szkoleniu będą pracownicy Departamentu Ewidencji Producentów i Rejestracji Zwierząt, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy z zakresu zmian w nowej ustawie o systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt (Dz.U. z 2022 r., poz. 2727), m.in. nowe obowiązki dla posiadaczy zwierząt oraz omówienie nowego systemu IRZplus dla rolników.

Szkolenie skierowane jest do doradców zatrudnionych w państwowych i prywatnych jednostkach doradczych.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez system eCDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/

Udział w szkolenie jest bezpłatny.

Potwierdzenie rejestracji nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na szkolenie. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma z systemu wiadomość o zmianie w zapisie szkolenia, a link i hasło z dostępem zostaną przesłane przed szkoleniem w osobnej wiadomości. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej.

Opieka merytoryczna:
Anna Kowalska, Zespół Rolnictwa i Środowiska, tel. 22 125 62 46, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt w sprawie rekrutacji i organizacji:
Justyna Zdunek, Dział Metodyki, tel. 22 125 62 07,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SZKOLENIU.

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl