48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu zaprasza doradców na szkolenie pt. „SZKOLENIE W ZAKRESIE SPECJALIZACJI „ROLNICTWO EKOLOGICZNE”. Celem szkolenia jest doskonalenie zawodowe doradców rolniczych poprzez przekazanie specjalistycznej wiedzy (teoretycznej i praktycznej), z zakresu prowadzenia produkcji rolniczej i przetwórstwa żywności w ekologicznym systemie, a także stworzenie możliwości uzyskanie specjalizacji w tym zakresie. Szkolenie odbędzie się w formie mieszanej z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej.

Część I szkolenia obejmuje zajęcia teoretyczne w formie webinarium i odbędzie się w terminie od 17–21 października 2022r.

Część II obejmuje szkolenie stacjonarne, na które składają się zajęcia w gospodarstwach ekologicznych oraz w zakładach doświadczalnych instytutów naukowych w terminach do wyboru:

I grupa: 25-28 października 2022r. 

II grupa: 07-10 listopada 2022r.

Zajęcia praktyczne w formie warsztatów, obejmować będą sporządzanie planu działalności ekologicznej.

Warunki uczestnictwa

Uczestnikami szkolenia mogą być wyłącznie doradcy rolniczy znajdujący się na liście doradców prowadzonej przez Dyrektora Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

Liczba miejsc: 40.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Rekrutacja na szkolenie odbędzie się w terminie od 14 września do 07 października 2022 roku. Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, o zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja na szkolenie prowadzona będzie poprzez platformę eCDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia

Zasady ukończenia szkoleni

Uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia jeżeli:

  • uczestniczył co najmniej w 90 % godzin zajęć teoretycznych, 
  • uczestniczył w pełnym wymiarze godzin praktycznych,
  • udzielił co najmniej 90% poprawnych odpowiedzi na pytania sprawdzające z zakresu szkolenia przeprowadzonego z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej w ostatnim dniu szkolenia.

Osoba, której wydano zaświadczenie o ukończeniu szkolenia może przystąpić do egzaminu końcowego.

Zaświadczenie o zdaniu egzaminu wydaje się osobie, która uzyskała co najmniej 90% poprawnych odpowiedzi z egzaminu końcowego oraz wykonała zadanie praktyczne obejmujące opracowanie i złożenie planu działalności ekologicznej.

Data egzaminu końcowego (do wyboru):

1) 16 listopada 2022r.

2) 17 listopada 2022r.

3) 18 listopada 2022r.

O rezygnacji ze szkolenia należy powiadomić organizatora najpóźniej na 2 dni przed datą rozpoczęcia szkolenia w formie webinarium.

Osoba do kontaktu w sprawach merytorycznych:
Barbara Sazońska – Dział Rolnictwa ekologicznego i Działań Rolno-Środowiskowo-Klimatycznych
tel. 48 365 69 41; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby do kontaktu w sprawach organizacyjnych:
Zespół Metodyki i Doskonalenia  Zawodowego CDR O/Radom:
Tomasz Gielo tel. 48 365 69 25, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Justyna Fila tel. 48 365 69 27, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Harmonogram cz. 1 szkolenia doc 99 KB
Harmonogram cz. 2 szkolenia doc 67 KB

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl