48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na szkolenie/warsztaty pn. „Uprawa ziół i wykorzystanie ziół dzikorosnących”. Szkolenie odbędzie się w terminie 23-24 sierpnia 2022 r. w Ziołowym Zakątku w Korycinach, zgodnie z harmonogramem (w załączeniu). Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy z zakresu uprawy wybranych gatunków ziół i umiejętności rozpoznawania i wykorzystania ziół dzikorosnących. Szkolenie skierowane jest do doradców oraz osób zainteresowanych tematyką szkolenia.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę eCDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/

Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej: https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu na szkolenie będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Rejestracja na szkolenie trwa do dnia 28 lipca br. Szkolenie odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia minimum 20 osób.

Koszty bytowe zgodnie z ofertą w załączeniu pokrywają uczestnicy szkolenia osobiście w Ziołowym Zakątku. Koszt obowiązkowy dla uczestnika - serwis kawowy 3 podania - kwota 92,25 zł

Potwierdzenie rejestracji nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na szkolenie. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma z systemu wiadomość o zmianie w zapisie szkolenia. Osoby zakwalifikowane przesyłają Kartę zamówienia noclegów i wyżywienia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opieka merytoryczna:
Barbara Grygo, Zespół Rolnictwa i Środowiska, tel. 22 125 62 24, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anna Kowalska tel. 22 125 62 22 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt w sprawie rekrutacji i organizacji:
Małgorzata Kuczkowska 22 125 62 08 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SZKOLENIU.

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl