48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu w dniu 20 i 27 maja 2022 roku w godz. 9.30 do 11.30 zaprasza na webinarium nt.: „Podstawy fotografii cyfrowej i techniki edycyjne zdjęć”.

Szkolenie przeprowadzone będzie w formie 2 bloków tematycznych:

        1. Podstawy fotografii cyfrowej – dnia 20.05.2022 r.
        2. Techniki edycyjne zdjęć – dnia 27.05.2022 r.

Podczas pierwszej części szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące charakterystyki budowy cyfrowych aparatów fotograficznych – wady i zalety lustrzanek i bezlusterkowców oraz podstawowe tryby i parametry fotografii cyfrowej. W drugiej części szkolenia uczestnicy zapoznają się z zagadnieniem technik edycyjnych zdjęć, zostaną przedstawione narzędzia służące do edycji i korekty zdjęć cyfrowych między innymi w programach Adobe Photoshop i Adobe Lightroom.

Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy uczestników na temat cyfrowych aparatów fotograficznych oraz programów do edycji i korekty zdjęć cyfrowych, a także osiągnięcie większej efektywności tworzenia materiałów informacyjnych, promocyjnych i dokumenta­cyjnych wydawanych drukiem lub w formie elektronicznej.

Szkolenie skierowane jest do doradców zatrudnionych w państwowych i prywatnych jednostkach doradczych, w szczególności dla pracowników działów wydawnictw i promocji, a także dla osób zajmujących się fotografią ilustracyjną i dokumentacyjną oraz dla osób zainteresowanych – przygotowujących pokazy medialne i inne prace związane z wizualizacją koncepcji i projektów.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem:
https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/
Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej:
https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

Rekrutacja prowadzona będzie do dnia 17. 05.2022 r.

Odpłatność:
Szkolenie dla doradców zatrudnionych w państwowych jednostkach doradczych jest bezpłatne.
Dla pozostałych osób koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 138,00 zł brutto (w tym: obsługa administracyjna i techniczna). Płatność na konto nr BGK Oddział Poznań 90 1130 1088 0001 3116 2820 0002 Tytułem: nazwisko i imię uczestnika/ FOTOGRAFIA CYFROWA, najpóźniej 2 dni robocze przed terminem szkolenia. Informacje na temat wpłaty za szkolenie będą przesłane osobom zakwalifikowanym w osobnej wiadomości potwierdzającej uczestnictwo w szkoleniu.

Szkolenie organizowane będzie na platformie ClickMeeting w formie 2 bloków tematycznych w dniach 20 i 27 maja 2022 roku, w ramach jednej rekrutacji.

 

Potwierdzenie rejestracji nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na szkolenie. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma z systemu wiadomość o zmianie w zapisie szkolenia, a link i hasło z dostępem zostaną przesłane przed szkoleniem w osobnej wiadomości. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej.

Opieka merytoryczna:

Alicja Zygmanowska, Dział Promocji i Wydawnictw, tel. 61 648 62 44, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adrianna Bolewicz-Tatka, Dział Promocji i Wydawnictw, tel. 61 648 62 15 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt w sprawie rekrutacji i organizacji:

Agnieszka Nowicka-Czerny, Zespół Metodyki Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego. tel. 61 648 62 18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sylwia Sznajder, Zespół Organizacyjny, tel. 61 823 20 81 w. 103,e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opieka techniczna:

Jacek Hanasko, Stanowisko do spraw Zastosowań Teleinformatyki, tel. 61 6486 216, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SZKOLENIU.

 

Do pobrania:

- harmonogram

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl