48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie, w ramach Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR), organizuje cykl 4 szkoleń pn. „Broker innowacji doradcą XXI wieku”.

Pierwsze szkolenia odbędą się w Grudziądzu w terminach:

  • 25-26.10.2021 r., skierowane do uczestników z województw: kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego;
  • 27-28.10.2021 r., skierowane do uczestników z województw: lubuskiego, pomorskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego.

Szkolenie będzie prowadzone głównie w formie warsztatów, których celem jest poszerzenie umiejętności skutecznego tworzenia i wspierania funkcjonowania wielopodmiotowych struktur realizujących projekty badawczo-rozwojowo-upowszechnieniowe, takich jak Grupy Operacyjne EPI. Uczestnicy warsztatów zdobędą cenną wiedzę z zakresu prowadzenia negocjacji i mediacji między członkami wielopodmiotowych konsorcjów i spółek, jak również wiedzę z zakresu coachingu i motywacji w zespole, a także podstaw psychologii w biznesie i skutecznej komunikacji.  Szkolenie Broker innowacji doradcą XXI wieku pozwoli na efektywniejsze wspieranie podmiotów ubiegających się o wsparcie w ramach działania „Współpraca” PROW 2014-2020 oraz w ramach innych funduszy nakierowanych na projekty badawczo-rozwojowe, realizowane w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Szkolenia skierowane są do:

  • brokerów innowacji Sieci SIR oraz pracowników Ośrodków Doradztwa Rolniczego wspierający tworzenie i działania wielopodmiotowych partnerstw, ze szczególnym uwzględnieniem Grup Operacyjnych EPI;
  • pracowników jednostek naukowych i badawczo-rozwojowych z sektora rolno-spożywczego, zajmujących się m.in. transferem wiedzy i komercjalizacją wyników badań oraz biorący udział w wielopodmiotowych projektach (np. realizowanych w ramach działania „Współpraca” PROW 2014-2020, Horyzont 2020, Horyzont Europa);
  • przedsiębiorców z sektora rolno-spożywczego,
  • rolników,
  • oraz inne osoby zaangażowane w tworzenie Grup Operacyjnych EPI oraz transfer wiedzy i innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

Centrum zapewnia nocleg w pokojach 1-osobowych oraz wyżywienie, zgodnie z harmonogramem wydarzenia, a także miejsca parkingowe dla uczestników szkolenia. Dokładne miejsce wydarzenia zostanie podane po zakończeniu procedury przetargowej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu (lub zdjęcia) wypełnionego i podpisanego formularza karty zgłoszenia uczestnictwa na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w terminie do 15 października 2021 r., do godziny 12.00.

W szkoleniu może wziąć udział ograniczona liczba uczestników, o zakwalifikowaniu się na wydarzenie decydować będzie kolejność przysłania kart zgłoszenia uczestnictwa, z zastrzeżeniem, że pierwszeństwo mają przedstawiciele jednostek tworzących Sieć SIR – CDR oraz ODR, a następnie przedstawiciele jednostek naukowych i badawczo-rozwojowych.

O zakwalifikowaniu się na listę uczestników zostaną Państwo poinformowani telefonicznie lub mailowo, jednak nie wcześniej 18 października br.

UWAGA: szkolenia dla pozostałych województw odbędą się w II połowie listopada w innej lokalizacji – szczegóły wkrótce.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Do pobrania:

ramowy program 25-26.10 Broker innowacji doradcą XXI w.

ramowy program 27-28.10 Broker innowacji doradcą XXI w.

karta zgłoszenia uczestnictwa 25-26.10 Grudziądz

karta zgłoszenia uczestnictwa 27-28.10 Grudziądz

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl