48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu zaprasza na bezpłatne szkolenia wyjazdowe nt.: Wykorzystanie innowacji w gospodarowaniu na trwałych użytkach zielonych.

Szkolenia realizowane będą w dwóch terminach:

I   termin     21-22.09.2021r.      oraz
II termin      28-29.09.2021r.

SIR TUZ logotypy

Szkolenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach II Schematu Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Celem szkolenia/operacji jest współpraca podmiotów doradczych, rolników nowatorów i środowiska naukowego na rzecz upowszechniania innowacyjnych rozwiązań i stosowania dobrych praktyk w zakresie wykorzystania TUZ, jako wartościowej paszy w żywieniu bydła oraz gospodarowania w zakresie zabiegów agrotechnicznych, zbioru i konserwacji pasz na trwałych użytkach zielonych.

Operacja ma również ułatwić kontakty i wymianę doświadczeń między nauką a praktyką. 

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli doradztwa rolniczego, rolników, mieszkańców obszarów wiejskich - osób zainteresowanych tematyką gospodarowania na użytkach zielonych i przygotowywaniem z nich pasz dla bydła.

Miejsce szkolenia: Motel 2000, ul. Kościańska, Stęszew, województwo wielkopolskie. 

Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Koszty noclegu, wyżywienia (śniadanie, obiad, kolacja, serwisy kawowe) oraz dydaktyki pokrywane są z budżetu operacji.

Nabór na szkolenia trwać będzie do 16.09.2021 r. Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w formie zdjęcia lub skanu.

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu. 

 Osoby do kontaktu:

  • w sprawach naboru: Małgorzata Kossowska-Górecka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 61 648 62 14
  • w sprawach merytorycznych: Danuta Nowak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 61 648 62 06

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

W załączeniu:

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl