48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu serdecznie zaprasza na szkolenie w formie webinarium pt. „Nawadnianie w gospodarstwie w ramach modernizacji gospodarstw rolnych - obszar nawadnianie” w dniach:
I termin - 28 lipca (środa) 2021 roku w godz. 8:00-12:00.
II termin - 3 sierpnia (wtorek) 2021 roku w godz. 8:00-12:00.

Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące:
- Analizy zapotrzebowania i obliczania poziomu nawadniania upraw rolniczych
- Najczęściej popełniane błędy w ubieganiu się o płatności do nawadniania

Tematyka spotkania pozwoli odpowiednio spojrzeć na aspekty związane z nawadnianiem roślin uprawnych. Począwszy od przyjrzenia się potrzebom wodnym roślin, przez ocenę możliwości i nawadniania w gospodarstwie po precyzyjne dawkowanie wody.Należy zaznaczyć, że skuteczne nawadnianie polega na obiektywnej ocenie zasobności gleby w wodę, aby nie dopuścić zarówno do zatopienia i przesuszenia upraw. Dodatkowo podczas szkolenia zostaną omówione najczęściej popełniane błędy w zakresie realizowanej operacji. Pozwoli to uczestnikom na wyciągnięcie wniosków i uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania bezpośrednio od zaproszonych ekspertów.

Zapraszamy doradców zatrudnionych w państwowych i prywatnych jednostkach doradczych.
Dla doradców zatrudnionych w jednostkach państwowych udział jest bezpłatny. Dla pozostałych osób koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 60 zł brutto (koszty dydaktyczne). Płatność na konto nr: BGK Oddział Poznań 90 1130 1088 0001 3116 2820 0002. Tytułem: nazwisko i imię uczestnika/Nawadnianie, najpóźniej 2 dni robocze przed terminem szkolenia. Informacje na temat wpłaty za szkolenie będą przesyłane osobom zakwalifikowanym w osobnej wiadomości potwierdzającej uczestnictwo w szkoleniu.

Spotkanie ma status szkolenia, a uczestnictwo wymaga rejestracji on-line. Wydarzenie organizowane jest na platformie szkoleniowej CDR. Potwierdzenie rejestracji nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na szkolenie. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma z systemu wiadomość o zmianie w zapisie szkolenia, a link i hasło z dostępem zostanie przesłane przed szkoleniem w osobnej wiadomości. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/

Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej: https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG
Rekrutacja na szkolenie trwać będzie :
dla I terminu szkolenia do 26 lipca br.
dla II terminu szkolenia do 1 sierpnia br.

Opiekę merytoryczną sprawuje:
Marian Pikosz, tel. 61 6486 211 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Opiekę organizacyjną sprawują:
Agnieszka Nowicka-Czerny, tel. 61 6486 218 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Małgorzata Kossowska-Górecka, tel. 61 6486 214 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Opiekę techniczną sprawuje:
Jacek Hanasko, tel. 61 6486 216, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Do pobrania:
- program szkolenia

 

 

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl