48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Zespół Rozwoju Obszarów Wiejskich CDR w Brwinowie Oddział w Poznaniu zaprasza na ósme spotkanie z cyklu „ROW On-line”, dotyczące rozwoju obszarów wiejskich. W sierpniowym odcinku gościć będziemy w „Malinówce”, gospodarstwie naturalnym, w województwie lubuskim. Z jego gospodarzami – Państwem Magdaleną i Sylwestrem Świderskimi porozmawiamy o ich „ucieczce na wieś”, o ofercie, produktach „Malinówki”, o tym kim są ich goście i klienci. Poruszymy wciąż aktualny temat działalności prowadzonej w czasie pandemii, a także o dzisiejszych trendach, turystyce doznań – warsztatach i aktywnym spędzaniu czasu. Dowiemy się czym jest prowadzone przez Pana Sylwestra Pogotowie pszczelarskie i porozmawiamy o doświadczeniach w zakresie lokalnej współpracy i sieciowania. Jak zawsze w rozmowie nie zabraknie innych pokrewnych tematów, związanych z prowadzeniem gospodarstwa i indywidualnym sposobem na życie na wsi.

Zapraszamy na nasze Spotkanie ROW On-line w czwartek, 19 sierpnia 2021 r., o godzinie 10:00. Zatytułowaliśmy je „ROW On-line: „Malinówka” – gospodarstwo naturalne. Spotkanie z gospodarzami.”. Przewidywany czas trwania spotkania to ok. 2 h, w tym krótka przerwa oraz sesja pytań i odpowiedzi. Szczegóły znajdą Państwo w harmonogramie.

Szkolenie jest bezpłatne.

Spotkanie ma status szkolenia, a uczestnictwo wymaga rejestracji on-line. Wydarzenie organizowane jest na platformie szkoleniowej CDR. Na adres e-mail, który uczestnik poda w rejestracji, wysłane zostanie zaproszenie z linkiem do szkolenia.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/
Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej: https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

Rekrutacja na szkolenie trwać będzie od 19.07.2021 r. do 13.08.2021 r. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie rejestracji nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na szkolenie. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma z systemu wiadomość o zmianie w zapisie na szkolenie.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Osoby do kontaktu:
W sprawach merytorycznych:
Grzegorz Cetner: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach organizacji i rekrutacji:
Małgorzata Kossowska-Górecka: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach technicznych:
Jacek Hanasko, tel. 61 8232 081, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Do pobrania:
- program szkolenia

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl