48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu wraz z Instytutem Ogrodnictwa w Skierniewicach w ramach międzynarodowego projektu DOMINO oraz badań finansowanych przez MRiRW na rzecz rolnictwa ekologicznego, serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w szkoleniu pn. „DOMINO: Innowacje w ekologicznym zarządzaniu sadami - podejście agroekologiczne w celu zwiększenia zrównoważonego rozwoju i bioróżnorodności”. Szkolenie odbędzie się 27 lipca za pośrednictwem platformy internetowej.

Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonywać do dnia 23.07.2021r. elektronicznie na stronie: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/.

W trakcie spotkania uczestnicy zapoznają się z wynikami badań prowadzonych w ramach projektu DOMINO, który miał na celu wykazanie, że innowacyjne zarządzanie sadem może zwiększyć żyzność gleby, różnorodność biologiczną i ekonomiczną trwałość intensywnych ekologicznych sadów owocowych.

Uczestnicy zapoznają się również z innowacyjnym podejściem do produkcji sadowniczej jakim jest wprowadzenie do sadu upraw współrzędnych (roślin okrywowych) oraz z możliwościami wykorzystania lokalnie dostępnych produktów ubocznych np. przy produkcji drożdży lub biogazu jako bionawozów.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Osoba do kontaktu : Karolina Sambor, tel. 48 365 69 43

Innowacje w ekologicznym zarządzaniu sadami

 

 

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl