48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu w dniach 29 czerwca 2021 roku i 1 lipca 2021 roku w godz. 10.00-13.25 zaprasza na webinarium online nt.: „Modernizacja gospodarstw rolnych w ramach PROW 2014-2020”. W związku z aktualnym naborem wniosków na operacje typu "Modernizacja gospodarstw rolnych" w ramach poddziałania „Pomoc na inwestycje w gospodarstwach rolnych” – obszar A-D, omówione zostaną między innymi następujące zagadnienia:

  • zmiany przepisów dotyczące biegu postępowań prowadzonych w związku z pandemią Covid-19,
  • zmiany w przepisach dotyczące przygotowania dokumentów aplikacyjnych, wymaganych załączników oraz pozwoleń i decyzji potrzebnych do realizacji operacji w ramach planowanych projektów,
  • najczęściej pojawiające się błędy w przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych i rozliczeniowych,
  • wnioski o płatność - rozliczenie, zobowiązania i sankcje.

Szkolenie skierowane jest do doradców zatrudnionych w państwowych i prywatnych jednostkach doradczych i będzie przeprowadzone przez przedstawicieli Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/
Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej: https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na platformie szkoleniowej o zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie rejestracji nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na szkolenie. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma z systemu wiadomość o zmianie w zapisie na szkolenie a link i hasło z dostępem zostanie przesłane przed szkoleniem w osobnej wiadomości. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej e-mail.

Rekrutacja prowadzona będzie do dnia 25.06.2021 r.

Osoby uczestniczące w szkoleniu po podpisaniu listy obecności udostępnionej w trakcie webinarium otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Odpłatność:
Szkolenie dla doradców zatrudnionych w państwowych jednostkach doradczych jest bezpłatne.
Dla pozostałych osób koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 50 zł brutto (w tym: obsługa administracyjna i techniczna). Płatność na konto nr BGK Oddział Poznań 90 1130 1088 0001 3116 2820 0002 Tytułem: nazwisko i imię uczestnika/Modernizacja, najpóźniej 2 dni robocze przed terminem szkolenia. Informacje na temat wpłaty za szkolenie będą przesłane osobom zakwalifikowanym w osobnej wiadomości potwierdzającej uczestnictwo w szkoleniu.

Opiekę merytoryczną sprawuje:
Oskar Wysocki, tel. 61 648 6202, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Opiekę organizacyjną sprawuje:
Małgorzata Kossowska-Górecka, tel. 61 648 6214, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Opiekę techniczną sprawuje:
Jacek Hanasko, tel. 61 648 6216, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki do pobrania:
- harmonogram

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl