48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza na bezpłatne szkolenie e-learningowe pn. „Ogród edukacyjny” - Innowacyjna działalność gospodarcza na bazie ogrodu edukacyjnego. E-learning realizowany jest w terminie od 26 maja do 2 lipca 2021 roku.

Szkolenie adresowane jest do specjalistów i doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego oraz pracowników Izb rolniczych. Do udziału w szkoleniu zaproszone są w szczególności osoby odpowiedzialne za rozwój obszarów wiejskich, współpracujące z lokalnymi stowarzyszeniami i Kołami Gospodyń Wiejskich.  

UWAGA! Dla mieszkańców obszarów wiejskich zostanie zorganizowane oddzielne szkolenie o powyższej tematyce w terminie od 28.05 do 2.07.2021 r. 

Celem kursu jest prezentacja możliwości rozwoju gospodarstw rolniczych i ogrodniczych w kierunku usług edukacyjnych. Ogród taki może towarzyszyć działalności agroturystycznej, rolniczej lub gastronomicznej lub być ogrodem prywatnym - samodzielną atrakcją turystyczną.

Wśród prezentowanych zagadnień między innymi:

  • Ogrody z działalnością edukacyjną stacjonarną
  • Prowadzenie ogrodu edukacyjnego z działalnością on-line
  • Narzędzia internetowe w sprzedaży usług edukacyjnych na bazie ogrodu
  • Permakultura – popularny kierunek rozwoju ogrodów edukacyjnych
  • Wykaz roślin polecanych do ogrodu edukacyjnego

W kolejnych modułach kursu przedstawiono najważniejsze zalecenia oraz pomocne strategie dotyczące stworzenia i prowadzenia ogrodu edukacyjnego. Kurs zostanie wzbogacony o film przedstawiający modelowy ogród edukacyjny oraz publikację do pobrania w formacie PDF.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/

Na podanej stronie należy w pierwszej kolejności się zarejestrować, a następnie zalogować i zapisać na powyższe szkolenie.

Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej: https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG
Rekrutacja na szkolenie trwa do 21.06.2021 r.

O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń.

Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają przed szkoleniem link z dostępem do szkolenia.

Uczestnicy otrzymają Zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W ramach projektu pn. „Innowacyjna działalność gospodarcza - instrukcje wdrożenia usług na bazie trzech ogrodów: pokazowego, edukacyjnego, terapeutycznego” zaplanowane są również kolejne szkolenia e-learningowe na które serdecznie zapraszamy w terminach:

* już w trakcie od 5 maja do 18 czerwca 2021 roku: Ogród terapeutyczny - Innowacyjna działalność gospodarcza na bazie ogrodu terapeutycznego - szkolenie dla doradców

* 12.05 - 25.06.2021 r  Ogród pokazowy- Innowacyjna działalność gospodarcza na bazie ogrodu pokazowego - szkolenie dla doradców

Serdecznie zapraszamy!

Osoby do kontaktu:

w sprawach merytorycznych:

Malwina Kamińska - DROW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Waldemar Gorajczyk, SREPR e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


w sprawach organizacji i rekrutacji:

Maria Szaszkiewicz - ZMiDZ, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w sprawach technicznych:

Bartłomiej Mitka - ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Piotr Tatar - ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Kucia - ZPW, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

ue sir ksow prow

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Projekt opracowany przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej
"Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl