48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu w dniach 21 i 24 maja 2021 roku w godz. 10.00-12.00 zaprasza na szkolenie online nt.: „Kompozycja obrazu w fotografii cyfrowej i projektowaniu prac wydawniczych”. Podczas szkolenia omówione zostaną zasady poprawnego kadrowania obrazu w fotografii cyfrowej oraz poprawnego układu typograficznego i graficznego w pracach wydawniczych.

Celem szkolenia jest nauka budowania narracji przekazu za pomocą fotografii, infografiki i typografii oraz osiągnięcie większej efektywności tworzenia materiałów informacyjnych, promocyjnych i dokumentacyjnych wydawanych drukiem lub w formie elektronicznej. Szkolenie skierowane jest do doradców zatrudnionych w państwowych i prywatnych jednostkach doradczych oraz osób zainteresowanych, przygotowujących pokazy medialne i inne prace związane z wizualizacją koncepcji i projektów, w szczególności dla pracowników działów wydawnictw i promocji. Szkolenie przeprowadzone będzie na platformie ClickMeeting w formie 2 bloków tematycznych w dniach 21 i 24 maja 2021 roku, w ramach jednej rekrutacji.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/
Instrukcja zapisów znajduje się na stronie internetowej: https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG

Rekrutacja na szkolenie trwać będzie od 04.05.2021 r. do 17.05.2021 r. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie rejestracji nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem na szkolenie. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma z systemu wiadomość o zmianie w zapisie na szkolenie a link i hasło z dostępem zostanie przesłane przed szkoleniem w osobnej wiadomości. Do udziału w szkoleniu wymagany jest indywidualny adres poczty elektronicznej. Uczestnicy otrzymają Zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.

Odpłatność: Szkolenie dla doradców zatrudnionych w państwowych jednostkach doradczych jest bezpłatne. Dla pozostałych osób koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 100 zł brutto (w tym: obsługa administracyjna i techniczna). Płatność na konto nr BGK Oddział Poznań 90 1130 1088 0001 3116 2820 0002 Tytułem: nazwisko i imię uczestnika/Kompozycja obrazu, na 2 dni przed terminem szkolenia.

Osoby do kontaktu:
• w sprawach merytorycznych:
Adrianna Bolewicz-Tatka - Dział Promocji i Wydawnictw, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Alicja Zygmanowska - Dział Promocji i Wydawnictw, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• w sprawach organizacji i rekrutacji:
Małgorzata Kossowska-Górecka - ZMIDZ, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• w sprawach technicznych:
Jacek Hanasko, tel. 61 8232 081, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:
- harmonogram szkolenia

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl