48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Wydział Ekonomiczno-Handlowy Ambasady Węgier w Warszawie uprzejmie informuje, że w dniach 4-6 listopada 2020r. odbędzie się VI Międzynarodowa Wystawa Przemysłu Ochrony Środowiska ÖKOINDUSTRIA w Budapeszcie. Organizatorem wydarzenia jest Związek Producentów i Usługodawców Ochrony Środowiska.

Wystawa ÖKOINDUSTRIA 2020 jest znaczącym wydarzeniem zielonej gospodarki w Europie Środkowo-Wschodniej z wielotematyczną treścią, z możliwościami nawiązania międzynarodowych kontaktów i przedstawienia najnowszych osiągnięć w zakresie innowacyjnych technologii i usług ochrony środowiska. Wydarzenie zapewnia forum dla wymiany informacji, transferu technologii oraz współpracy specjalistycznej poprzez szereg zorganizowanych równolegle konferencji oraz imprez o charakterze klubo-kawiarni (ÖKO CAFE) i spotkań B2B.

Patronat nad wydarzeniem obejmuje Prezydent Węgier Pan János Áder.

Mamy nadzieję, że tegoroczne wydarzenie spotka Państwa zainteresowane i będziemy mieli przyjemność powitać Państwa wśród uczestników.

Szczegółowe informacje o wystawie są także dostępne na stronie internetowej dedykowanej wydarzeniu: https://okoindustria.hu

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl