48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie wraz z Partnerami organizuje w terminie 17-18 września 2019 r. konferencję upowszechniającą wyniki projektu CARE-T-FARMS pn. „Rolnictwo społeczne i gospodarstwo opiekuńcze: możliwości pracy, partnerstwo społeczne i integracja”.

Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona osób zainteresowanych tematem rolnictwa społecznego oraz gospodarstw opiekuńczych. Do udziału zapraszamy doradców rolniczych, rolników, nauczycieli szkół rolniczych, studentów, mieszkańców obszarów wiejskich, przedstawicieli LGD, samorządów oraz jednostek sektora pomocy społecznej.

W trakcie pierwszego dnia wydarzenia przewidziano prezentację celów i rezultatów projektu, w tym demonstrację platformy szkoleniowej CARE-T-FARMS wraz z jej pilotażowym testowaniem. Drugi dzień wydarzenia poświęcony będzie koncepcji opracowanego kursu szkoleniowego CARE-T-FARMS, który składa się z trzech modułów: opiekun, menedżer i specjalista w gospodarstwie społecznym. Do udziału w konferencji zostali zaproszeni eksperci, którzy poruszą kwestie rolnictwa społecznego w kontekście wykluczenia społecznego, a także terapii, które mogą być prowadzone w gospodarstwie rolnym. Elementem konferencji jest także wizyta studyjna na „Farmie Życia” w Więckowicach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rekrutacja na konferencję będzie prowadzona do 9 września 2019 r. Karty zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Decyduje kolejność zgłoszeń ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.
Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w wydarzeniu.


Informacji merytorycznych o wydarzeniu udziela:

Józefina Król - Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich – tel.: 12 424 05 09,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacji w sprawie rekrutacji udziela:
Maria Szaszkiewicz - Zespół Metodyki, Doskonalenia Zawodowego i Kontroli Doradztwa Rolniczego – tel.: 12 424 05 06,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Do pobrania:

Harmonogram szkolenia
Karta zgłoszenia uczestnika


UE

baner

 

plakat

 

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl