48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Dyrektor Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu ul. Chorzowska 16/18,26-600 Radom ogłasza nabór na stanowisko specjalisty ds. produkcji roślinnej

1. Zadania:

  • praca administracyjno – biurowa przy komputerze
  • wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne,
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych w obszarze rolnictwa,
  • upowszechnianie informacji i innowacji z zakresu rolnictwa i prowadzenie szkoleń,
  • udział w realizacji krajowych i zagranicznych programach wspierania rozwoju rolnictwa,

2. Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunkach : zootechnika, rolnictwo, ekonomika rolnictwa lub inny kierunek studiów wyższych , obejmujące przedmioty z dziedziny nauk rolniczych w wymiarze co najmniej 60 punktów ECTS,
  • umiejętność przeprowadzania szkoleń, kursów dla doradców rolniczych,
  • dodatkowe uprawnienia w zakresie doradzania w rolnictwie potwierdzone certyfikatami (czy jest na liście doradców rolniczych) bądź zaświadczeniami,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziany certyfikat określający poziom znajomości języka angielskiego wg ESOKJ,
  • umiejętność pisania pism urzędniczych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi komputera i aplikacji pakietu MS Office ( Outlook, Word, Excel, Power Point),
  • sumienność, dokładność w wykonywaniu zadań, umiejętność pracy w zespole

3. Oferujemy:

  • praca w ramach umowy o pracę,
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • zatrudnienie przy projektach zagranicznych,

4. Wymagane dokumenty:

  • CV wraz z listem motywacyjnym,

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail