48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Jednym z ważniejszych aspektów tworzenia Sektorowej Ramy dla Rolnictwa jest możliwie szeroka konsultacja Wstępnego projektu Sektorowej Ramy Kwalifikacji dla Rolnictwa w środowisku interesariuszy sektora rolnictwa, czyli m.in. Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Ośrodków Doradztwa Rolniczego, Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej, Izb Rolniczych, branżowych szkół zawodowych, instytutów badawczych oraz producentów rolnych. Proces ten ma na celu weryfikację dokumentów pod kątem użytej terminologii, przejrzystości zapisów oraz poprawności merytorycznej.

Zwracamy się do Państwa z prośba o wypełnienie poprawionej wersji ankiety konsultacyjnej. Zmodyfikowana wersja pozwala na sprawne wypełnienie ankiety, w odpowiednio krótkim czasie. Jednocześnie, w przypadku skorzystania z załączników, prosimy o odniesienie się do tematyki Państwa specjalizacji, tj. produkcji roślinnej lub zwierzęcej.

Pragniemy podkreślić, że Państwa opinia ma istotne znaczenie w procesie tworzenia Wykonania ramy kwalifikacji dla sektora rolnictwa w Polsce (SRK dla Rolnictwa) i to od Państwa opinii, w dużej mierze, będzie zależał cały system zakresu wiedzy dotyczącego kwalifikacji i kompetencji wymaganych od osób prowadzących gospodarstwa rolne oraz pracowników zatrudnionych w sektorze rolnym oraz będący podstawą do opracowania programów kształcenia i szkolenia na potrzeby branży rolnictwa w Polsce.

Aby poznać Państwa opinię udostępniamy nową wersję Ankiety konsultacyjnej

Ankieta konsultacyjna jest dostępna do wypełnienia on-line pod poniższym linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJ9k5aNyR3ZO7jcBbdvHCfZut4I1CiYpSrTdgb4xbU3EFWRw/viewform


Istnieje również możliwość wypełnienia Ankiety konsultacyjnej w wersji word (plik w załączeniu). Przy wyborze tej formy bardzo prosimy wypełniony formularz przesłać wiadomością e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Proces konsultacji potrwa do 12 lipca br.


W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności bardzo prosimy o kontakt:

Magdalena Słocińska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 504 382 929,
Leszek Żukowski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 690 544 142,
Damian Kuznowicz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 600 435 424.


Do pobrania

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl