48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Zakończył się V Kiermasz Świąteczny „Polska Smakuje”, zorganizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa oraz Centrum Doradztwa Rolniczego, Odział w Radomiu. Jak co roku miejscem jarmarku był teren przed wejściem do budynku Ministerstwa przy ul. Wspólnej 30 w Warszawie.


Swoją bogatą ofertę wystawiło 19 podmiotów z całego kraju, oferując znakomite wyroby kulinarne (m.in. wędliny naturalne, wędliny z hodowli bez stosowania GMO, przetwory z gęsi, potrawy tatarskie, sery korycińskie, sery góralskie typu oscypek, wyroby garmażeryjne, miody, przetwory z borówki amerykańskiej i inne) oraz rękodzielnicze (m.in. zabawki z drewna, szale, ekologiczne poduszki).


Zainteresowanie zakupami na kiermaszu było bardzo duże i wielu wystawców kilkukrotnie musiało uzupełniać towar. Stoiska na kiermaszu odwiedzili Podsekretarz Stanu Ryszard Zarudzki oraz Dyrektor Centrum Doradztwa Rolniczego Jacek Węsierski i Dyrektor Oddziału w Radomiu Henryk Skórnicki, którzy również skorzystali z bogatej oferty handlowej i zrobili świąteczne zakupy.


Fakt, że wielu wystawców bierze udział w kiermaszu po raz kolejny, świadczy o tym, że przyjazd do Warszawy to dobra okazja promocji i sprzedaży swoich produktów. Natomiast dla organizatorów to przesłanka do kontynuacji tego typu przedsięwzięć w przyszłości.


Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl