48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

en

A A A

A- A A+

Uprzejmie informujmy, że Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Radomiu w dniach 07-08 czerwca 2022 roku organizuje konferencję z wyjazdem studyjnym pn. „Rozwój innowacyjnych technologii odnawialnych źródeł energii na obszarach wiejskich”.

Konferencja realizowana w ramach operacji własnej Sieci na Rzecz Innowacji w Rolnictwie i na Obszarach Wiejskich (SIR) pn. „Rozwój innowacyjnych technologii odnawialnych źródeł energii na obszarach wiejskich”.

 Celem konferencji jest przekazanie wiedzy i informacji na temat innowacyjnych rozwiązań w technologiach odnawialnych źródeł energii na obszarach wiejskich oraz upowszechnianie dobrych praktyk. Podczas konferencji zostaną omówione zagadnienia dotyczące perspektywy rozwoju odnawialnych źródeł energii, rozwój spółdzielni energetycznych, najnowsze rozwiązania instalacji fotowoltaicznych z magazynami energii, nowości na rynku pomp ciepła, a także źródła finansowania technologii OZE.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli nauki, doradztwa rolniczego, brokerów innowacji, instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, rolników, mieszkańców obszarów wiejskich, pracowników administracji rządowej, przedsiębiorców sektora rolnego, przedstawicieli organizacji samorządowych i pozarządowych.

Miejsce konferencji: Czystebłota 3, 87-312 Pokrzydowo / online.

Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonać do dnia 27 maja 2022r. pod linkiem. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do udziału w konferencji zostaną Państwo poinformowani drogą mailową po 27 maja 2022 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Osoba do kontaktu – Justyna Stępniak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 48 365 69 37.


Do pobrania:

Ramowy program konferencji (pdf, 935,5KB)

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl