48 22 729 66 34 do 38
sekretariat@cdr.gov.pl

A A A

A- A A+

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Wydział Kształtowania Środowiska i Rolnictwa, Katedra Agroekosystemów mają zaszczyt i przyjemność zaprosić na III edycję Studiów Podyplomowych, w zakresie: ROLNICTWO EKOLOGICZNE. Zdobyta wiedza pozwoli słuchaczowi na poznanie od podstaw zasad i metod produkcji, nadzoru jakościowego, marketingu produktów ekologicznych oraz wpływu rolnictwa ekologicznego na środowisko.

Zdobyta wiedza, potwierdzona dyplomem ukończenia studiów podyplomowych, otwiera szerokie możliwości zatrudnienia poczynając od prowadzenia własnego gospodarstwa rolnego, poprzez pracę w służbach doradczych, agencjach rządowych, zatrudnienie w jednostkach certyfikujących i w firmach usługowo-handlowych pracujących na rzecz rolnictwa ekologicznego, kończąc na szkolnictwie, administracji rządowej i samorządowej. Absolwent będzie przygotowany do przystąpienia do egzaminu w celu nabycia uprawnień do pełnienia funkcji inspektora rolnictwa ekologicznego. Absolwent uzyska też kwalifikacje rolnicze niezbędne do prowadzenia gospodarstwa rolnego i ubiegania się ośrodki finansowe z programów pomocowych.


Ważne informacje:

  • Warunkiem przyjęcia jest posiadanie przez kandydata dyplomu ukończonych studiów wyższych dowolnego kierunku (licencjat, studia inżynierskie lub magisterskie).
  • Studia są jednoroczne, dwusemestralne, realizowane w wymiarze 247 godzin.
  • Zajęcia będą odbywać się w formie niestacjonarnej. Przewidywanych jest w sumie 12 zjazdów w trakcie trwania studiów (sobota i niedziela)
  • Rekrutacja odbywa się w sposób ciągły za pomocą formularzy na stronie: www.irk.uwm.edu.pl/podyplomowe
  • Dokumenty są przyjmowane do 30.09.2017 r., planowane rozpoczęcie zajęć 10.2017 r.
  • Odpłatność wynosi 3800 zł za całe studia z możliwością rozłożenia na raty


Dodatkowe informacje można uzyskać:
kierownik studiów: Arkadiusz Stępień: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
sekretariat: Marzena Michalska tel. 89 523 48 27
sekretarz: Maria Wanic tel. 89 523 48 39
www.uwm.edu.pl/spre
Kierownik Studiów Podyplomowych
Dr hab. inż. Arkadiusz Stępień

Współpracują z nami

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Adres

ul. Pszczelińska 99
05-840 Brwinów

Telefon/fax

+48 22 729 66 34 do 38
+48 22 729 72 91

Adres e-mail

sekretariat@cdr.gov.pl
© Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
Wdrożenie: Solmedia.pl