Turystyka wiejska – doskonalenie zawodowe doradców ODR

Kategoria
Szkolenie
Termin
2017-04-14
Lokalizacja
CDR Oddział Kraków - Beera Meiselsa 1, 31-063 Kraków

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie blended-learning pn. „Turystyka wiejska – doskonalenie zawodowe doradców ODR”. Szkolenie adresowane jest do doradców zatrudnionych w ośrodkach doradztwa rolniczego zajmujących się doradztwem w zakresie turystyki wiejskiej. W szczególności zapraszamy młodą kadrę oraz doradców terenowych ODR.


Szkolenie składa się z dwóch części:

  1. Samokształcenie przez internet na platformie www.cdr.kursy.pl. Materiały do samokształcenia będą dostępne dla zalogowanych uczestników w terminie 19-28 kwietnia 2017 roku. Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej. Jedyną aplikacją konieczną do korzystania z narzędzia szkoleniowego jest przeglądarka internetowa.
  2. Szkolenie stacjonarne w ośrodku CDR w Krakowie, ul. Meiselsa 1 w terminie 8-12 maja 2017 roku. Szkolenie obejmuje 34 godziny dydaktyczne, w tym jednodniowe warsztaty terenowe. Na zakończenie szkolenia stacjonarnego przeprowadzony będzie test, którego pozytywne zaliczenie uprawnia do otrzymania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, na które składa się komplet treści edukacyjnych objętych szkoleniem internetowym i stacjonarnym.
 
 

Terminy

  • 2017-04-14

Wspierane przez iCagenda