WYNIKI VI EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „SPOSÓB NA SUKCES”

W dniu 23 marca 2006r. w Pałacu Belweder odbyła się gala finałowa VI edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces”. Podczas uroczystości nagrodzonych zostało dziesięciu laureatów i czterech wyróżnionych. Laureaci zostali nagrodzeni w następujących kategoriach:
W KATEGORII ZESPOŁOWEJ:
Nagroda I stopnia:
• Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy im. Św. Ojca Pio, Elżbieta Tomczyk i Elżbieta Krówka, Rożniaty, woj. podkarpackie
Nagroda II stopnia:
• Fabryka Wikliny s. c., Zygmunt Babiarz i Bronisław Jach, Cieśle, woj. dolnośląskie
W KATEGORII INDYWIDUALNEJ:
Nagrody I stopnia:
• Aleksandra i Mieczysław Babalscy -Przetwórstwo Zbożowe BIO, Pokrzydowo woj. kujawsko-pomorskie
• Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw„Polska Róża”, Ernest Michalski, Falenty Nowe, woj. mazowieckie
• Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „AGATOM” – Ośrodek „Naturoterapia”, Grzegorz Jędrkowiak, Złoty Stok, woj. dolnośląskie
• Zakład Produkcyjno-Handlowy Usługi Transportowe, Mieczysław Ciećwiera, Dąbrówka Wlkp., woj. lubuskie
Nagroda II stopnia:
• Ośrodek „Dziki Zachód - Centrum Rozrywki i Jazdy Konnej, Mini ZOO”, Jan Paduch, Zieleniewo, woj. zachodniopomorskie
Nagrody III stopnia:
• Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe „Tłocznia Maurer”, Krzysztof Maurer, Zarzecze, woj. małopolskie
• „Rzeźnia Masarnia Sprzedaż Mięsa i Wędlin”, Norbert Kawski, Ryjewo, woj. pomorskie
• Drukarnia offsetowa, Jerzy Małysz, Górki Wielkie, woj. śląskie
Wyróżnienia otrzymali:
• „ULTER-SPORT” Sp. z o.o. , Bolesław Żywiński i Zygmunt Halama, Węgierska Górka, woj. śląskie
• Urząd Gminy w Łącku , woj. mazowieckie
• Mieszkańcy Małej Wsi, woj. wielkopolskie
• Rada Sołecka Wsi Grabowa, woj. śląskie

Finaliści konkursu zostali uhonorowani dyplomami, albumami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez sponsorów. W uroczystości udział wzięli Wojciech Mojzesowicz - Przewodniczący Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Jan Krzysztof Ardanowski - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa Rozwoju Wsi oraz Aneta Wilmańska -Dyrektor Departamentu Rozwoju Gospodarki w Ministerstwie Gospodarki.
Ponadto w uroczystości uczestniczyli przedstawiciele organizatorów, patronów i sponsorów konkursu: resortów rolnictwa i gospodarki, agencji rządowych, samorządów województw oraz organizacji i instytucji działających na rzecz rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich 
W gali finałowej wzorem lat ubiegłych uczestniczyli także doradcy rolni oraz przedstawiciele urzędów gmin poświadczających zgłoszenia konkursowe, jak również liczna reprezentacja przedstawicieli mediów: telewizji, radia, prasy.


POPRZEDNIE  EDYCJE ( IIIIII, IV, V)