2015 DZIALALNOSC POZAROLNICZA A ROZWOJ OBSZAROW WIEJSKICH W POLSCE I EUROPIE

1 150

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie prezentuje publikację pt. „Działalność pozarolnicza a rozwój obszarów wiejskich w Polsce i Europie"przeznaczoną dla doradców rolnych. Materiał ten może być także przydatny przedstawicielom jednostek samorządu terytorialnego, przedstawicielom lokalnych grup działania oraz innym osobom działającym na rzecz rozwoju wsi.

Pobierz...

Kontakt z wydawcą: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie,
31-063 Kraków, ul. Meiselsa 1
tel. 12 424 05 10, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opracowanie zawiera syntetyczne informacje o możliwościach wsparcia przedsiębiorczości na obszarach wiejskich w latach 2014-2020 w ramach różnych programów UE.
Jest to swego rodzaju przegląd możliwości wsparcia. Materiał dotyczy wielu programów, stąd opis jedynie najważniejszych kwestii. Publikacja powinna pomóc w wyszukiwaniu odpowiednich narzędzi wspomagających przedsiębiorczość na wsi. Zaletą tego opracowania jest koncentracja treści, natomiast szczegółów należy szukać w poszczególnych programach.