Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu informuje, że w dniach 14–15 grudnia br. organizuje konferencję nt. „Praktyczne wykorzystanie wyników badań naukowych we wdrażaniu innowacji w produkcji ogrodniczej” w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2016-2017 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR). Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Konferencja odbędzie się w sali konferencyjnej Hotel i Restauracja “Pod Różami” ul Radomska 49, 26-630 Jedlnia Letnisko.


Operacja ma na celu przekazanie doradcom wiedzy, która będzie wykorzystana w pracy doradczej w zakresie ogrodnictwa. Konferencja ma służyć także nawiązaniu ściślejszej współpracy przedstawicieli nauki, doradztwa, producentów oraz instytucji pracujących na rzecz rolnictwa. Celem operacji jest także inicjowanie współdziałania pomiędzy potencjalnymi partnerami grup operacyjnych (uczestnikami i wykładowcami podczas konferencji), promocja korzyści wynikających ze współpracy i tworzenia partnerstw oraz zapoznanie uczestników konferencji z możliwościami wsparcia w ramach działania "Współpraca" w ramach PROW 2014-2020.

Konferencja będzie płaszczyzną do dyskusji, wymiany poglądów, doświadczeń, wiedzy i informacji o kierunkach zmian w produkcji ogrodniczej oraz innowacyjnych rozwiązaniach w tym zakresie.

Konferencja adresowana jest przede wszystkim do: doradców rolniczych z 16 Wojewódzkich Ośrodków Doradztwa Rolniczego, doradczych firm prywatnych, przedstawicieli nauki, rolników oraz instytucji zaangażowanych w rozwój ogrodnictwa.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w Konferencji.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o uczestnictwie w Konferencji będzie decydowała kolejność przesłania zgłoszenia.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać do 11 grudnia 2017 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 48 365 69 25.

Do pobrania