Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu rozpoczyna nabór uczestników na organizowane w dn. 22.11–24.11. 2017 r. w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2016-2017w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich (SIR) seminarium nt. „Współpraca podmiotów sfery B+R oraz publicznego doradztwa rolniczego na rzecz tworzenia i upowszechniania innowacji rolniczych”. 

Cel seminarium: przygotowanie uczestników do podejmowania wspólnych działań na rzecz usprawnienia procesu powstawania i upowszechniania innowacji rolniczych a jednym z oczekiwanych efektów - sprawniejsze tworzenie partnerstw innowacyjnych, w tym grup operacyjnych EPI. 

Uczestnicy: Forma ta kierowana jest do pracowników merytorycznych sektora B+R, Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie oraz wojewódzkich ośrodków doradztwa rolniczego.

Miejsce realizacji: Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63, Poznań.

Koszty uczestnictwa: uczestnictwo finansowane jest w pełni ze środków SIR oraz CDR w Brwinowie Oddział w Poznaniu.

Wszelkich dodatkowych informacji na temat seminarium udziela Wenancjusz Kujawiński – tel. 61 823 20 81 w. 128, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kartę zgłoszenia uczestnictwa proszę przesłać do dnia 10. 11. 2017 r. e-mailem /skan/: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., faxem: 61 820 19 71 lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział w Poznaniu, ul. Winogrady 63, 61-659 Poznań. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

Do pobrania:
Karta zgłoszenia uczestnictwa
Harmonogram zajęć

2017 10 26 logo