Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie organizuje w dniach 5-7 lipca 2017 roku szkolenie dla pracowników jednostek doradztwa rolniczego. Tematyka szkolenia będzie skupiać się wokół problematyki społecznej odpowiedzialności rolników, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii dotyczących tworzenia i rozwoju gospodarstw opiekuńczych w Polsce.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie prowadzi intensywne prace nad stworzeniem sieci na rzecz tworzenia gospodarstw opiekuńczych w Polsce. Prace te związane są z realizacją projektu „Gospodarstwo otwarte na ludzi”, który jest elementem składowym Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Projekt „Gospodarstwo otwarte na ludzi” koordynowany jest przez Departament Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Szkolenie będzie okazją do przekazania niezbędnej wiedzy teoretycznej, podniesienia kwalifikacji specjalistów i doradców rolniczych w celu skutecznego działania na rzecz rozwoju gospodarstw opiekuńczych oraz wymiany doświadczeń i praktycznych uwag w związku z rozwijaniem w Polsce idei rolnictwa społecznego.

Szkolenie w całości odbędzie się w siedzibie CDR O/Kraków w Krakowie ul. Meiselsa.

Część merytoryczna szkolenia jest bezpłatna. Odpłatna jest jedynie część socjalna: wyżywienie, nocleg oraz serwis kawowy. Koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi 334,00 zł.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia uczestnictwa w terminie do 28 czerwca 2017 roku na adres: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie  Oddział w Krakowie, 31-063 Kraków, ul. Meiselsa 1 pocztą, fax-em (12) 424 05 05, lub skan na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Należność za usługi socjalne związane z uczestnictwem w szkoleniu należy przekazać na nasze konto bankowe w BGK Oddział w Krakowie nr 53 1130 1150 0012 1244 9920 0004 zgodnie z otrzymanym rachunkiem po zakończeniu szkolenia.

Osoby do kontaktu:

W sprawach merytorycznych:
Konrad Stępnik – Specjalista w Dziale ROW CDR; tel. 12 424 05 36
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach organizacji i rekrutacji:
Maria Szaszkiewicz - Zespół Metodyki, Doradztwa i Doskonalenia Zawodowego, tel. 12 424 05 54
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    


Do pobrania: