Państwowy Instytut Weterynaryjny - PIB w Puławach wraz z  Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu pod  Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pana Krzysztofa Jurgiela zapraszają do udziału w konferencji naukowej pt: „Bioasekuracja – podstawą ochrony przed afrykańskim pomorem świń i grypą ptaków”.

Konferencja odbędzie się w dniu 29 czerwca 2017 r. w siedzibie PIWet-PIB  Al. Partyzantów 57, 24-100 Puławy.  

 Do udziału w konferencji zapraszamy doradców publicznych, prywatnych, rolników oraz wszystkich zainteresowanych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Istnieje możliwość wykupienia  obiadu w Instytucie w dniu konferencji (koszt 16 zł).

Celem potwierdzenia udziału w konferencji proszę przesłać załączoną kratę zgłoszenia uczestnictwa do dnia 26.06.2017 r. na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub fax 48 365 49 70.

Osoba do kontaktu:

- w sprawach merytorycznych:
Dariusz Pomykała, tel. 48 365 69 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w sprawie organizacji i rekrutacji:
Wojciech Kowalski, tel. 48 365 69 25, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: